Bana Yazın

Bu blog bir anlamda kendime de notlar içeriyor. Bu sayda ise iletişim için ayırdığım bir yer. Büyük bir keyifle gezdiğim gördüğüm yerleri paylaşıyorum. Bir çok defa söylediğim gibi seyahat, gezi benim için bir tutku. Çünkü, yeni yerleri keşfetmek harika bir duygu. Keşfetmek demişken, aynı şeyi mutfakta da hissediyorum. Çünkü, hiç denenmemiş lezzetleri bulmak da bir nevi keşif demek.

Yurt dışında yaşadığım için bu konuda da bir çok soru alıyorum. Onların yanıtlamanın en kolay yolu da bu blog oldu. Çünkü yurt dışında yaşamak ile ilgili tekrar eden bir çok soru var. Bunların yanıtlarını bir yazı dizisi haline getirdim.

Özetle, seyahat, gezi başlığı altında yeni yerler, bildiğiniz yerlerin gizli kalan ipuçlarını bulabilirsiniz. Tarifler altında ise, yeni tarifler ve geleneksel tariflerin yeni yorumlarını bulabilirsiniz. Bunun yanında sağlıklı beslenme ile ilgili bir çok yazıma ulaşabilirsiniz. Dünya mutfakları ile ilgili de yorumlarım var.

Son olarak yurt dışında yaşamak ile ilgili olarak aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını, kendi deneyim ve tecrübelerimi paylaşarak vermeye çalışıyorum.

Çünkü hayat paylaştıkça dünya daha güzel olacak.    Hazır buraya gelmişken, yeni yazılarıma göz atmayı ve beni instagram üzerinden takip etmeyi de ihmal etmeyin. İletişim içinde kalmanın bir yanı da bildiğiniz gibi sosyal medya. Bu sayfayı görüp, instagram hesabımı takip edenler, son postumun altında ”Blog’dan Geldim” yazarsa çok mutlu olurum.

    www.gizembeki.com | İletişim
    www.gizembeki.com | İletişim